GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Porslin 8652318
nr 865 2318
Porslin
4 delar, Kina, Dia16-22, höjd: 10
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 16 december 2013
kl 19:23:29
400 kr
200 kr
300 kr
400 kr